Vydařený JEZDECKÝ DEN – 11. duben 2015

by / Sobota, 18 Duben 2015 / Published in Novinky

Jezdecký den pro mírně pokročilé se konal v krásnou sluneční sobotu 11. 4 . 2015 a kladl si za cíl mimo jiné nově nastavit organizaci jezdeckých dní zvlášť pro jezdce na „statku“ a jezdeckém parku. Dále zlepšit prostřednictvím soutěžních disciplín absolutní korektní základy sedlání, uzdění a vedení koně na ruce a v hlavní drezurní soutěži ověřit své jezdecké dovednosti na urovni mírně pokročilý. 

Většina přihlášených jezdců byla zjevně pozitivně zasažena soutěžní atmosférou a celá akce proběhla zdárně a ve velmi hojné návštěvě přihlížejících. Umístěným jezdcům srdečně gratulujeme a všem učastníkům děkujeme. Každý si odnesl zkušenosti, tolik užitečné pro další jezdecký vývoj ! Pro jezdce byl předem připraven video průvodce a informace o hodnocení jezdeckého dne. 

Jezdecký den pro mírně pokročilé konaný 11. 4 . 2015 proběhl zdárně a ve velmi příjemné soutěžní atmosféře. Každý si odnesl zkušenosti, tolik užitečné pro další jezdecký vývoj !

Umístěným jezdcům srdečně gratulujeme a všem učasý si odnesl zkušenosti, tolik užitečné pro další jezdecký vývoj !

Každý jezdec absolvovat v průběhu jezdeckého dne  tyto části na sebe navazují. 1. Nejprve si jezdec koně nasedlal, 2. poté opracoval v jezdecké hale. 3. A poté předvedl svého koně drezurní úlohou. 4. Následovalo odsedlání koně a 5. předání sedla jezdci, který na stejném koni rovněž soutěžil. 6. Jezdec následně předvedl koně na ruce. Poté předal koně jezdci, který opět v boxu koně připravil na soutěž opět v pořadí: sedlání – drezura – vedení koně

Tým Jízdárny Radonice: z leva paní Toušková Věra, Magda Mašková, Eliška Kyncloví, Lenka Šebestová, Martina Berná, Daniel Toušek
Tým Jízdárny Radonice: z leva paní Toušková Věra, Magda Mašková, Eliška Kynclová,
Lenka Šebestová, Martina Berná, Daniel Toušek

 Partnerem jezdeckého dne byl Decathlon Černý Most, který podpořil tuto událost sponzorskými dary !

decathlon-logo

Tým Jízdárny Radonice se těší na další jezdecké dny, které jsou pro nás příjemnou společenskou událostí. 😉

NAHORU