Říkají o nás naši zákaznící


Reference zákazníka z kurzu mírně pokročilý
Reference zákazníka v kurzu na ZZVJ
Reference zákazníků v kurzu pro jezdce ++
Nikol Marková
"V Jízdárně Radonice jsou úžasný trenéři, kteří ti vše vysvětlí, se vším pomůžou. Také má úžasné koně, s různou povahou a v budoucnu ti to může hodně pomoct, až budeš mít svého vlastního koně, zkrátka budeš připraven na všechno".
Karolína Šlapničková
"Na jízdárně se mi líbí především její vizuální stránka, přístup kvalitních trenérů, čisté stáje plné krásných, zdravých a hodných koni... Nejvhodnější místo na relaxaci a příjemné strávený čas ..."
Tereza Hrubcová
"Park Radonice svým jedinečným prostředím vždy navodí příjemný pocit a to i když nesedíte na koni:-) zelena tráva, volné pobíhající srnky a klid je ideální odreagovaní od hlučného velkoměsta. Dalo mi to úplně jiny pohled na jezdění a přístupu jezdce ke koni".
Aneta Svobodová
"V Radonicích máte jistotu zlepšování svého jezdeckého umění. To by mělo být pro každého jezdce prioritou číslo jedna. Já z toho mám osobně skvělý pocit, když na sobě vidím znatelné zlepšení. Na Radonicích dále oceňuji příjemné prostředí i na trávení času. Není nic lepšího než zalehnout do trávy, slunit se a pozorovat jezdecký výcvik před mojí lekcí. Je to jako by člověk byl vlastně na dovolené a měl před sebou spoustu volného času".
Martin Smolek
"Jízdárna Radonice - pro mě především pohodoví koně, zkušení instruktoři a příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem, kdo se chtějí učit vést koně klidně, správně a rozhodně ... zkrátka všem, kdo chtějí skutečně umět jezdit na koni".
Jan Štainbruch
"Nemyslel jsem si, že jsou u Prahy jízdárny, kde se přenesete do Anglie devatenáctého století. Už chybí jenom liška. Aristokratické prostředí pro aristokratický sport ... Téhle jízdárně rozhodně sláma z bot nečouhá. Nehledí na mě jako na zákazníka, ale jako na přítele".
Kristýna Kinštová
"Jízdárna Radonice se řadí mezi špičkové moderní výcvikové stáje. I po bohatých zkušenostech ze západoevropských sportovních stájí si vždy nejradši jezdím pro radu s problematickým koněm či svým jezdeckým nedostatkem právě sem".
Markéta Heczková
"Při srovnání s jinými jízdárnami mohu říci, že jsem konečně našla místo, kde mě opravdu chtějí naučit jezdit na koni a správně s ním pracovat, a ne mě pouze povozit. Každý výcvik mi dá něco nového a díky pravidelnosti a přístupu cvičitelů mám pocit, že se ukazují pokroky". "Jízdárnu Radonice jsem si oblíbila především díky přístupu k jezdcům a koním během výcviku, kdy cvičitelům skutečně záleží na tom, abychom my jezdci na koni správně a samostatně pracovali a jezdili s určitým cílem a za nějakým účelem".
Ivo Hlaváč
"Na jízdárně v Radonicích oceňuji především osobní přístup při tréninku a velice pohodové, přátelské prostředí. Po nabitém pracovním dni je trénink v zahradě jezdeckého parku skvělým odreagováním".
Martin Písařík na koních v Radonicích
NAHORU