Dostihová stáj Otakara Stáry


Areál Jezdeckého parku Radonice je domovským zázemím pro koně společnosti Manažerská akademie jakosti a.s.. dostihových stájí UTRIN a CHOV-KONI.CZ . Koně jsou zde jezdecky přiježďováni a prochází cílenou zimní skokovou přípravou v rámci předsezonního tréninku. K této praxi jsme přistoupili na základě přesvědčení, že zdraví a kvalitní základy našich koní jsou na prvním místě.

Screen Shot 2015-04-23 at 15.21.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jízdárna Radonice disponuje všemi prostory, které jsou pro potřeby tréninku koní zásadní a svou jedinečností poskytují optimální podmínky pro skokový trénink, objemovou práci na cvalovém oválu i military a steeplechase skoky. Pro rychlostní trénink je nám k dispozici dostihové závodiště v Lysé nad labem s dostupností 30min. Tato příprava je svým způsobem v dostihovém provozu jedinečná, neboť staví na komplexním tréninku (viz. video) a především na individuálním přístupu. Pro steeplery je to zcela zásadní období před vlastní dostihovou sezónou.

 

Screen Shot 2015-04-24 at 13.06.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trénink dostihových koní v Radonicích pevně navazuje na rodinnou tradici započatou panem Otakarem Stárou již v době předválečné. Více v historii Jízdárny Radonice.  

 

 

 

 

 

 

NAHORU