O nás

 

Hecaron cvalJízdárna Radonice je jednou z mála jízdáren, které nabízejí v Praze veřejnosti ucelenou klasickou přípravu jízdy na koni. 

Jízdárna Radonice ve své výuce vychází z akreditace udělené firmě Manažerská akademie jakosti, a. s., na celoživotní vzdělávání jezdců pro testaci, ošetřovatele koní a majitele koní. Ucelený program výcviku jezdců je podpořen eLearningovým programem SSCHK, který Jízdárna Radonice garantuje a zajišťuje.

Každý zákazník přicházející do jízdárny má jiné přání a představu. Při zařazení do kurzu se snažíme každému vyjít vstříc, ať si chce užít jízdu na koni pro trávení volného času v přírodě a u koní, nebo má zájem věnovat se případně sportovnímu ježdění. Společným záměrem je získat dovednosti nutné pro ovládání koně, včetně nezbytných znalostí spojených s ošetřováním koně.

Cílem je předat takové základní dovednosti a zkušenosti, aby jízda na koni byla zábavou, relaxací, sportovním vyžitím a seberealizací. Dovednost má vést zákazníka k získání respektu, ale zároveň nemít strach a stres v různých situacích, jež u koní přináší běžný život. Služby Jízdárny Radonice jsou určeny pro každého zájemce z řad veřejnosti: od úplných začátečníků, kteří nikdy neseděli na koni, přes pokročilé jezdce až k jezdcům zkušeným.

Jízdárna Radonice vnímá jízdu na koni jako projev kultury vztahu člověka a zvířete, respektu ke koni jako inteligentnímu tvoru. Snaží se rozvíjet jezdectví v návaznosti na rostoucí počet koní u nás a podpořit zájem o koně a jejich užití. Každému zákazníkovi pomůžeme dosáhnout cílů, s nimiž do jízdárny přichází, a podpoříme ho v jeho úsilí individuálním přístupem s důrazem na osobní přístup, aby se v průběhu pobytu cítil spokojeně a měl jistotu, že se setkal s těmi, kdo mu umějí předat odborné dovednosti a znalosti.

 

NAHORU