Zkušenosti zákazníků z jezdeckého výcviku v JR

by / Čtvrtek, 07 Listopad 2013 / Published in Novinky

Jsme vždy velmi rádi, když naši zákazníci nezávisle vyjádří vděčnost za náš přístup a snahu něčemu naučit. Jezdecký výcvik, který poskytujeme je orientován na širokou „nejezdeckou“ veřejnost. Tedy si každý může zkusit, co obnáší jízda na koni a také se jí kontinuálně věnovat. Výcvik jezdců v JR má za cíl skutečně nevozit, ale učit jezdit. A to z toho důvodu, že je naším zájmem, aby si každý zákazník od nás něco užitečného pro život odnesl.

Je samozřejmé, že většina jezdících zákazníků zde vydrží třeba jen nějaké časové období.  A právě při poznání tohoto koloběhu je naším zájmem každého dle možností a schopností obdařit takovými dovednostmi, aby je mohl využívat i v průběhu dalších zkušeností s koňmi a u koní i jinde ve světě.

 


Děkujeme všem našim zákazníkům za vytrvalost v tréninku a pozitivní hodnocení:

Děkuji Danovi za uplynulé hodiny na parku. Je vidět, že nás chce opravdu naučit novým věcem, pomoci nám zlepšovat se ,…

Nakonec hodiny mam vždy dobrý pocit, ze jsem se něco naučila.

Budu se snažit zlepšovat a zbavovat zlozvyků, které dělám i nadále . Hodiny na parku mě hodně baví a vždy se těším na další hodinu.

Bára Poupětová

Bára Poupětová na koni Camaron


 

Milí přátelé jízdárny Radonice,

chtěla bych vám poreferovat o své zkušenosti se samostatnými vyjížďkami po areálu Parku.

V prvé řadě je chci velmi doporučit, protože mi právě ony pomohly překonat menší „koňskou krizi“, která mě postihla. A v řadě druhé je chci doporučit ještě víc, protože bavily mne i koně, konkrétně Indyho. Oba jsme si to užili a bylo pro nás velmi příjemné, v klidu si kroužit po stezkách Parku, a prozkoumávat jeho zákoutí.

Pokud si tedy chcete odpočinout nebo přijít na lepší myšlenky, určite zvolte vyjížďku a užijte si pocit pohody, který se určitě dostaví

Dominika Špaňhelová

Dominika Špaňhelová na koni Indy


 

I am so glad to have found Radonice. It has the critical elements that make for a really great riding school; beautifully schooled horses who will respond to good riding and trained instructors who have a real interest in improving your technique. Daniel’s excellent English is also a definite bonus for me!

Rachael Jack

Rachael Jack na koni Hecaron


 

Dobrý den všem,

Ráda bych se s Vámi podělila o dojmy z právě absolvovaného individuálního intenzivního kurzu v jezdeckém parku jízdárny Radonice (22.7. – 2.8. 2013.)

Docházet na jízdárnu Radonice jsem začala před dvěma lety jako úplný začátečník. Jezdím pravidelně jednou týdně, ale v poslední době jsem měla pocit lehké krize, nejistoty či jakéhosi stagnování. Rozhodla jsem se proto absolvovat intenzivní individuální kurz.

Můj cíl? Strávit více času u koní, upevnit si základy a korektnost pobídek, ujasnit si, co vlastně mám po koníkovi chtít v té či oné situaci a při dobré vůli celé mé ježdění zlepšit či alespoň posunout tím správným směrem…
Povedlo se? Na 100% !! Kurz měl deset hodin ve dvou týdnech a proběhl pod vedením p. Dana Touška. Jednotlivé lekce byly více či méně náročné, pestré, vyzkoušela jsem pro mě nové věci jako např. gymnastickou řadu ve cvalu nebo cvalový ovál. Trenér byl přísný, ale důsledný, umí vše srozumitelně vysvětlit, poradit a zároveň pochválit správně provedený cvik. Též velmi oceňuji trpělivost s mými opakujícími se chybami či zlozvyky (díky Dane!! )

Po každé lekci následovala procházka parkem či kolem výběhů, což byl pro mne vždy takový malý bonbonek, čas, kdy jsem si mohla popřemýšlet nad právě proběhlou lekcí, popř. si ještě něco malého vyzkoušet, procvičit, vždy hravě, aby to bavilo mě i koníka…

Závěr je tedy takový, že mě konkrétně tento kurz nabil energií, poučil a motivoval k dalšímu zlepšování se, aby vše probíhalo k oboustranné spokojenosti. A když přijde „krize“ (jako že jedná malá proběhla i během kurzu ), je důležité se přes ní přenést, zabojovat, zkusit třeba něco jiného… a ono se to zase poddá. O to lépe, když víte, proč to vše děláte…

Kurz i jízdárnu mohu jen doporučit!

Pavlína Lejčková ))

Pavlína Lejčková na koni Honorace


When I was visiting my Czech grandmother in Prague, my parents and she prepared me a big surprise: Horseback riding.

All the riding I did before was with a person leading the horse while walking alongside. Daniel was a great teacher! He not only taught me the instructions for the horse, but since i’m Dutch he did it in English too!

At the end of the session I really had the feeling of riding a horse by myself.

Thanks for a great and an unforettable experience,

Beate van Garderen

 Beate van Garderen


 

Video
NAHORU