Jezdec Adéla Tomášková na skokových závodech !

by / Neděle, 13 Červenec 2014 / Published in Novinky

SKOKOVÉ HOBBY ZÁVODY: Adélka Tomášková jezdí v Radonicích jeden rok a již jsme se propracovali k prvním skokovým závodům. Jelikož má talent, ale především odhodlání a zájem, není problém se zákazníkem po individuální přípravě vyjet čas od času na hobby závody, které mimo jiné pojímáme jako přípravu na ZZVJ.

Na amatérské úrovni se u nás docela vytratily soutěže na styl a veškeré závody jsou na limitovaný čas. Což nutí jezdce „honit“ své čtyřnohé svěřence co nejrychleji, aby za předpokladu čistého parkuru byli v cíli co nejrychleji. Náš názor je, že tento přístup zcela devalvuje jezdecký vývoj začínajících jezdců a proto ani nebyl zájem jet první parkur s vrtulkou za prdelkou.

Výcvik jezdců pojímáme cílevědomě a pokud někdo má zájem o kvalitní ježdění a třeba si udělat i licenci jezdce, je třeba akceptovat, že naším cílem je styl a výkon, nikoliv skok přes překážku jako když hodité cihlou. A to si vezme svůj čas i prostředky. Mnozí a jmenovitě právě Adékla Tomášková potvrzují, že dovednosti takto nabyté jsou příjemnou odměnou !!

Adélce Tomáškové za dobrý výkon na svých prvních závodech GRATULUJEME ! 

Děkujeme za její přístup i odhodlání a rodičům pak za trpělivost a podporu své dcery ve výuce jízdy na koni v jezdecké škole Jízdárna Radonice. 

 

 

NAHORU